Siyah Alanların Tedavisi

Sans titre (60)

Siyah Alanların Tedavisi

Birçok insan (genellikle kadınlar), vücudun belirli bölgelerinde, özellikle de mahrem bölgelerde siyah lekeler fark eder. Bu lekeler, koltuk altları ve mahrem bölgeler gibi bölgelerin gerçek ten renginden çok farklı bir renkte olmasıyla sonuçlanır. Bu durum homojenlikten uzaklaşmaya ve komplekslerin ortaya çıkmasına neden olur, tank top giyememeye ve romantik anların çoğu zaman ışıklar kapalıyken sınırlı kalmasına yol açar. Neyse ki, bu koyu renkli pigmentasyon basit yöntemlerle hafifletilebilir.

Tabii ki, cilt rengi açılarak, bazı fraksiyonel lazerlerle yaşlanma belirtileri iyileştirilebilir ve hatta enjeksiyonlarla da geliştirilebilir.

Şimdi, bazı lazerlerin daha spesifik ve siyah cilde yönelik olduğu için epilasyon mümkündür. Bu nedenle, siyah cilde yönelik epilasyon işlemleri çeşitli lazerlerle yapılır.

Bakım öncesi ve sonrasında güneş koruması çok önemlidir.

LAZER NELER SAĞLAR?

Birkaç seans içinde lazer bu lekeleri yok eder. Genellikle en iyi sonuçlar için 2 ila 3 seans gereklidir. Kahverengi lekeler ve iyi belirlenmiş olanlarda oldukça etkilidir, ancak daha açık ve yayılmış lekelerde (Fraksiyonel lazer lekeler için önerilir).

Lazer, çoğu dövmenin (özellikle koyu renkli olanların) çıkarılmasına yardımcı olabilir. Dövmenin kalitesine bağlı olarak, seans sayısı yaklaşık altı ila on arasında değişebilir. Saint-Lazare Estetik Merkezi olarak, tüm renkleri ve tüm mürekkep türlerini destekleyen en son nesil Picosure lazerini kullanmaktayız.

× Bize WhatsApp İle ulaşın