Hakkımızda

Hoşgeldiniz

Multi Medikal Services, Sağlık Turizmi hizmetlerinde uzmanlaşmış en büyük şehir olan “İstanbul”un kalbinde yer alan bir Türk tıp ajansıdır.

Neler Yapıyoruz?

PLASTİK CERRAHİ VE MEDİKAL ESTETİK ALANI ile ilgili çeşitli hizmetler ve Obezite Tedavisi ve Cerrahisi, Estetik Güzellik Tedavisi ve Cerrahisi, Ağız ve Diş Sağlığı Tedavisi & Cerrahisi, Beyin, Sinir ve Omurilik Tedavisi & Cerrahisi ve daha fazlası…

Başka?

Multi Medical Servis olarak, müşterilerimize sadece unutulmaz bir tıbbi deneyim değil, aynı zamanda eğlence, başarı ve kişisel kazanımlarla dolu bir ömür boyu macera sağlamak için onları ilgilendiren her ayrıntıyı önemsiyoruz.

Nasıl?

hizmetinize sunuyoruz

Beklentilerinizi kesinlikle aşacak yüksek uluslararası standartları KARŞILAMAK İÇİN YÜKSEK TEKNOLOJİ EKİPMANLARLA DONATILMIŞ İstanbul’un En İyi KLİNİKLERİ.

DÜNYA STANDARTLARINDA YÜKSEK KALİTELİ SAĞLIK HİZMETİ VEREN PROFESYONEL DENEYİMLİ EKİP.

Başka?

UZMAN EKİBİMİZ SAĞLIK GÜVENLİK ÖNLEMLERİNE UYARAK SAĞLIKLI VE HİJYENİK BİR ORTAMDA EN İYİ TIBBİ YÖNTEMLERİ KULLANARAK SİZLERE HİZMET VERMEKTEYİZ.

Beklentileriniz ve fiziksel özelliklerinizden yola çıkarak her zaman size eşlik edeceğiz ve tüm detayları sizin için anlatacağız.

Ekibimiz

Değerli müşterilerimizle güvene dayalı uzun vadeli ilişkiler kurmayı amaçladığımız için; Memnuniyet ve hizmet kalitesi konusunda, tüm uzmanlıklarını, deneyimlerini ve verimliliklerini hizmetinize sunarak İstanbul’un en prestijli tıp merkezlerinden en yüksek kalite standartlarında ve eksiksiz tıbbi takip sağlayarak, ayrıntıları takip ederek adım adım size rehberlik ediyoruz. Sizlere en iyi şekilde hizmet verebilmek ve bu muhteşem ve özel deneyimde emin ellerde olduğunuzdan emin olmanızı sağlamak için.

Size Sunduklarımız

Full paket sistemi ile çalışıyoruz ve müşterilerimize her zaman özel ve çeşitli tekliflerimiz var. HEPSİ BİR ARADA konsepti gereği, YURTDIŞINDAN GELECEK yabancı hastalarımızı TEDAVİ SÜREÇLERİNDE karşılamakla kalmıyor, AYRICA UÇAK BİLETLERİ, SİPARİŞ VERMEK dahil olmak üzere, ihtiyaçlarına göre eksiksiz, çeşitli ve kişiselleştirilmiş paketler sunuyoruz. Havalimanına çift yönlü servis, Türkiye’de kaldıkları süre boyunca hizmetlerinde ULAŞIM aracı, İstanbul’un güzelliğinin tadını çıkarmak ve muhteşemliğini keşfetmek için şehrin en iyi otellerinde konaklama  kişiye özel refakat ve şehir turu ile hizmetleri sunmaktayız.

Misyonumuz

Misyonumuz, en güzel ve doğal görünen sonuçlara ulaşmanıza yardımcı olmak ve cerrahi deneyiminizi olabildiğince kolay ve konforlu hale getirmektir. Uzmanlığımızı ve profesyonel ekibimizi size en iyi doktorlar tarafından sağlanan en iyi tıbbi hizmeti sunmak için adadık.

Vizyonumuz

Hayatınızı tam bir güvenle değiştirmeniz ve profesyonel, sosyal ve kişisel açıdan başarılı bir hayata doğru yeni adımlar atmanız için en yüksek kalite, deneyim, tıbbi bakım ve tam dürüstlük standartlarını ellerinize veriyoruz.

 
× Bize WhatsApp İle ulaşın